nedjelja, 26. ožujka 2023.

Više od 32 hiljade navijača na tribinama Poljuda Hrvatska vs Wales

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić smatra da je nepostizanje drugog pogotka bilo ključno u kiksu protiv Walesa (1:1)…

Baš šok, ali to je tako u životu. Nekad dobiješ, nekad izgubiš. Imali smo dati drugi gol i trebali smo sve riješiti u 90 minuta. Nismo ga zabili i onda smo čuvali rezultat. Primili smo taj šokantan gol iz jedine opasne stvari, prekida. Znali smo to i spremali se, ali se nismo obranili. Izgubili smo dva boda, idemo dalje”, rekao je Dalić u prvoj izjavi za Novu TV.

Podsjetimo, HRVATSKA i Wales odigrali su 1:1 na rasprodanom Poljudu u prvom kolu skupine D kvalifikacija za Europsko prvenstvo, koje će se iduće godine održati u Njemačkoj. Andrej Kramarić postigao je pogodak u prvom poluvremenu utakmice u kojoj je momčad izbornika Zlatka Dalića bila puno bolja, ali su gosti u 93. minuti stigli do boda.