STRANICE BLOGA

nedjelja, 26. ožujka 2023.

Više od 32 hiljade navijača na tribinama Poljuda Hrvatska vs Wales

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić smatra da je nepostizanje drugog pogotka bilo ključno u kiksu protiv Walesa (1:1)…

Baš šok, ali to je tako u životu. Nekad dobiješ, nekad izgubiš. Imali smo dati drugi gol i trebali smo sve riješiti u 90 minuta. Nismo ga zabili i onda smo čuvali rezultat. Primili smo taj šokantan gol iz jedine opasne stvari, prekida. Znali smo to i spremali se, ali se nismo obranili. Izgubili smo dva boda, idemo dalje”, rekao je Dalić u prvoj izjavi za Novu TV.

Podsjetimo, HRVATSKA i Wales odigrali su 1:1 na rasprodanom Poljudu u prvom kolu skupine D kvalifikacija za Europsko prvenstvo, koje će se iduće godine održati u Njemačkoj. Andrej Kramarić postigao je pogodak u prvom poluvremenu utakmice u kojoj je momčad izbornika Zlatka Dalića bila puno bolja, ali su gosti u 93. minuti stigli do boda.